0 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

 
חסוך כסף, קנה ישירות מהיבואן המקביל - דיירקט ישראליין
 
כל המחירים באתר כוללים מע"מ ומשלוח חינם
 
החזרת מוצרים וקבלת החזר כספי תוך 14 יום מהגעתם

section

שירות לקוחות ותקנון

השימוש ב Direct Israline - קנייה ישירה לישראל  (להלן "האתר")  - (דיירקט ישראליין ס.פ. בע"מ ח.פ 514810084)
ניתן בהתאם לתנאי השימוש המפורטים להלן. השלמת תהליך הרישום לאתר או ביצוע הזמנה פירושה מתן הסכמתך להיקשר בהסכם זה על כל תנאיו.


לתשומת לבכם - חשוב לזכור כי הזמנה שהתקבלה לאחר השעה 12:00 בימים א'-ה' או הזמנה שהתקבלה בערב חג או יום שישי, תטופל כהזמנה שהתקבלה ביום העסקים הבא.

משלוחים:

איסוף עצמי:
למרות היותינו אתר ולא חנות פיזית, אנחנו מאפשרים ללקוחותינו המעוניינים בכך, לאסוף את המוצרים המוזמנים באתר , מהעיר ראשל"צ.
במידה והינך מעוניין באיסוף עצמי, אנא ציין זאת ב"קופה" ונשלח לך את כל הפרטים לאיסוף במייל.
כמו כן תוכל לתאם זאת עימנו בצ'אט באתר בימים א'-ה' 09:00-17:00

משלוח חינם בדואר:
המוצרים המוזמנים נשלחים בדואר תוך 24 שעות מההזמנה ללא תוספת תשלום.
זמן הגעת המשלוח עד לסניף הדואר הקרוב אלייך הינו בדר"כ 7-14 ימי עסקים. חשוב לציין כי שירותי הדואר בארץ אינם יעילים במיוחד ואנו ממליצים יותר להשתמש בשירותי שליחויות.
במידה וההזמנה נשלחה בדואר רשום, מספר מעקב בדואר ישראל, ישלח אליך לאימייל מייד עם מסירת החבילה לדואר.

משלוח עם שליח עד הדלת:
באפשרותך להזמין משלוח עד הדלת במסירה אישית עם שליח, בתוספת 39 ש"ח ובכך לקצר ולחסוך זמן הגעה, טירחה והמתנה לקבלת החבילה בסניף הדואר.
אם רצונך במשלוח עם שליח עד הדלת, אנא סמן אפשרות זו במהלך ביצוע ההזמנה.
משלוח עם שליח מתבצע בדר"כ תוך 1-3 ימי עסקים למרבית ישובי הארץ.
במידה והשליחות הינה לישוב קטן, כולל ישובי הערבה, רמת הגולן ומעבר לקו הירוק, תיתכן התארכות של זמן האספקה בעוד 1-2 ימי עסקים בהתאם לתדירות הכניסה של חברת השליחויות לישוב.
במשלוח עם שליח, יתואם עמך יום ושעת המסירה טלפונית מראש. אין חלוקה בימי שישי, שבת, ערב חג, חג.
יש להקפיד על מסירת מספר הטלפון הנייד שלך לצורך תיאום השליחות, הזמנות לביצוע עם שליח לא יטופלו ללא מספר טלפון נייד לתיאום השליחות.

משלוח בצ'יטה שופס (הקלק לפרטים) הינו בתוספת 15 ש"ח ומגיע תוך 2-4 ימי עסקים לנקודת איסוף בסמוך לביתך.
 נקודות האיסוף פתוחות משעות הבוקר עד 20:00-21:00  א-'ה' ועד 14:00-15:00 בימי ו' וערבי חג.
 תקבל עדכון רצוף במסרונים על המשלוח וזמינותו למסירה ותוכל להגיע בזמן הנוח לך לאסוף.
 לצ'יטה שופס מעל 950 נקודות איסוף ברחבי הארץ.
 תוכל  לבחור באפשרות משלוח זה בשלב ה"קופה" במהלך ההזמנה.

ניתן לפנות אלינו באמצעים הבאים:
בצ'אט האתר, באימייל: info@direct-israline.co.il   בדואר: דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל ת.ד 15272 ראשון לציון 7505102

לא נהנת ממוצר והינך מעוניין להחזירו?
אנו עושים את מירב המאמצים לספק עבורך את המוצרים באיכות הגבוהה ביותר, אך במידה ולאחר שקבלת את המוצר החלטת כי ברצונך להחזירו,  אנו מתחייבים לקבל כל מוצר חזרה.
יש לשים לב לתנאים הבאים (כפי שמופיעים במלואם בתקנון האתר):
המוצר ישלח חזרה תוך 14 ימים מקבלתו, לכתובת: דיירקט ישראליין  - קנייה ישירה לישראל ת.ד  15272 ראשל"צ 7505102 .
המוצר ישלח חזרה באריזתו המקורית כשהוא סגור ובצרוף חשבונית הקניה המקורית.
לא יזוכו מוצרים שלא יגיעו חזרה באריזתם המקורית, ללא סימני שימוש ובצירוף החשבונית המקורית.
על פי החוק, ביטול עסקה כרוך בעמלת ביטול בגובה 5% מהעסקה ולא יותר מסה"כ 100 ש"ח.
מוצרים כגון כרטיסי זכרון, זכרונות ניידים, קוראי ספרים אלקטרוניים שנפתחו מאריזתם המקורית ומוצרי היגיינה כגון מכונות תספורת/הסרת שיער/סכיני גילוח/מברשות שיער, אינם ברי החזרה.

תנאי השימוש
תנאי שימוש אלה מהווים הסכם נפרד בין המשתמש לבין מפעילי האתר. מוסכם ומובהר כי מפעילי האתר לא יהיו אחראים כלפי המשתמש במקרה של הפרת תנאים אלה על ידי משתמש אחר, וכי במקרה של הפרה כלשהי על ידי משתמש אחר, יוכל המשתמש לתבוע אך ורק את הצד המפר ולא תהיה לו כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלשהי כלפי מפעילי האתר.
מפעילי האתר יוכלו לשנות תנאים אלה מדי פעם בפעם לפי שיקול דעתם הבלעדי. מפעילי האתר יודיעו מראש ובפרק זמן סביר על שינויים אלה למשתמש באמצעות פרסום באתר ו/או בדואר-אלקטרוני, לפי שיקול דעתם ובהתאם לנסיבות העניין. המשך השימוש בשירותי האתר יותנה בקבלת הסכמת המשתמש לשינויים אלה.
מובהר בזאת, כי רק האמור בהסכם זה יחייב את מפעילי האתר.

רציפות, זמינות ואמינות השירות
מפעילי האתר, Direct Israline - קנייה ישירה לישראל  - יוכלו לשנות או להפסיק את מתן שירותי האתר, מנגנוניו, בין אם נתנו הודעה על כך מראש למשתמש ובין אם לאו, בלא שתהא להם כל חבות כלפי מי מהמשתמשים ו/או צד ג' אחר בקשר עם הפסקת/שינוי השירות כאמור.
מפעילי האתר אינם מתחייבים כי יענו לכל דרישות המשתמש, או שהשירות לא יופרע ו/או יתקיים בזמן, בבטחה וללא טעויות. כמו כן, אין מפעילי האתר מתחייבים לגבי התוצאות אשר תושגנה כתוצאה משמוש בשירותי האתר או לגבי הדיוק והאמינות של המידע אשר יושג באמצעותו.
מפעילי האתר יהיו רשאים להפסיק את חברותו של משתמש מסוים וזאת לפי שיקול דעתם הבלעדי. מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל פגיעה או נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמש כתוצאה משימוש באתר. המשתמש מודע לכך שכל שימוש שהוא עושה באתר מבוצע באחריותו בלבד.
הובהר כי אין באפשרות מפעילי האתר לעקוב, לסנן, לנטר ולפקח על התכנים המועלים על-ידי המשתמשים לבסיסי הנתונים. לפיכך, האחריות על תכנים אלו מוטלת על המשתמשים שהציבו אותם באתר בלבד, ובאחריותם הבלעדית לשאת בכל נזק ולשפות את מפעילי האתר בגין כל תביעה שתוגש בגין תכנים אלו. לידיעתכם, קיים תיעוד כתובות IP מלא של הנרשמים באתר, והמבצעים פעולות אלה ואחרות.
למרות האמור לעיל, מפעילי האתר שומרים לעצמם את הזכות למחוק, לערוך ולהשמיט תכנים הנוגדים את נהלי השימוש באתר, וזו לפי שיקול דעתם הבלעדי. אין לראות בהחלטת מפעילי האתר לעשות כן קבלת אחריות על התכנים המופיעים באתר שלא הוצבו על ידם.
מפעילי האתר לא יהיו חייבים ו/או אחראים בין במישרין ובין בעקיפין במתן פיצוי אקראי או באופן מיוחד או פיצוי הנובע כתוצאה משימוש או מאי היכולת להשתמש בשירותי האתר וכן כתוצאה מכניסה ללא רשות או משינוי הודעות או נתונים של המשתמש, אפילו אם נמסר למפעילי האתר על האפשרות של אבדן שכזה.
מפעילי האתר יהיו רשאים מדי פעם בפעם לשלוח הודעות בדואר אלקטרוני המכילות מודעות פרסומיות, מסחריות וכדו' ללקוחות שאישרו במהלך הצטרפותם לאתר שליחת דואר אלקטרוני. מפעילי האתר אינם אחראים לגבי תוכן הודעות שכאלה או טובין או שירותים שסופקו באמצעותן ע"י צד ג' למשתמש ו/או לצד ג' כלשהו, והמשתמש מסכים כי לא תהיה למפעילי האתר כל חבות או אחריות בקשר לעניין זה.
השירות מוצע למשתמש כמות שהוא (as is) ומפעילי האתר לא ישאו בכל אחריות להתאמתו לצורכי המשתמש ו/או למטרותיו. המשתמש מצהיר בזה, כי ידוע לו שמפעילי האתר אינם אחראים לכל שימוש שהוא עושה, בין במישרין ובין בעקיפין, בשירות ובתנאיו וכי הוא אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שהוא עושה או יעשה בשירות.
מפעילי האתר, לרבות מנהליהם, עובדיהם וכל מי מטעמם, לא יהיו אחראים בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע ו/או בתוכנו ו/או בגין ביטול ו/או הפסקת השירות לרבות בגין שיבושים ו/או ליקויים בהעברת המידע בין אם נגרמו במזיד על ידי צד ג' כלשהו ובין אם נגרמו בשל תקלה כלשהי. 

התחייבויות המשתמש
המשתמש מתחייב שלא להעלות, לאחסן או להפיץ באמצעות האתר תכנים הנמנים על אחד או יותר מהבאים:
כמו כן הפצת פרטי צרכנים תעשה רק לאחר קבלת אישור אקטיבי מצד הלקוח.
תכנים בלתי חוקיים ו/או תכנים שנועדו לביצוע פעולות בלתי-חוקיות.
תכנים הפוגעים בפעילות האתר ו/או במשתמשי האתר.
תכנים בעלי אופי של השמצה, הטרדה, הסתה, פגיעה אישית וכיו"ב.
תכנים הכוללים וירוסים ותוכנות העלולות לגרום לנזק.
תכנים בעלי אופי פרסומי ו/או מסחרי.
תכנים המפרים זכויות יוצרים ו/או פוגעים בזכויות יוצרים.
תכנים המנוגדים לחוק איסור לשון-הרע ו/או חוק הגנת הפרטיות.
הפצת "דואר-זבל" (spam) שלנמענו אין צורך ו/או תועלת בו. המשתמש מקנה למפעילי האתר את הזכות להשתמש בכל התכנים שהועלו על ידיו, לרבות הפצתם ופרסומם, וזאת בכפוף להצהרת הפרטיות ואישור הלקוח .
המשתמש מתחייב לספק נתונים אמיתיים ונכונים בלבד במהלך שימושו באתר, ובכלל זה פרטיו האישיים (שם, כתובת דואר-אלקטרוני וכדומה) ושיוכו (המקומות בהם למד, עבד, שירת וכדומה). המשתמש מתחייב להשתמש במידע ובשירותים המוצעים באתר בהתאם לדרישות כל דין ובכפוף להנחיות ולהוראות באתר.
המשתמש יפצה את מפעילי האתר ו/או את הגורמים הקשורים להם בגין כל תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד אשר ייגרמו כתוצאה מאי קיום הוראות תקנון זה ו/או מהפרת הוראות דין כלשהי או זכויות צד ג' כלשהן, על ידי המשתמש.
המשתמש מצהיר, כי ידוע לו שזכויות היוצרים, זכויות הפטנטים, הסודות המסחריים, זכויות הבעלות במידע לרבות זכויות ההפצה וכל קניין רוחני אחר במידע הינם בבעלות מפעילי האתר ולמשתמש לא תהיה כל זכות מכל סוג שהיא במידע.
השימוש בתוכן האתר הוא לצרכיו הפרטיים של המשתמש בלבד.
המשתמש מתחייב כי לא יפרסם ברבים את המידע ו/או כל חלק ממנו ללא אישור של מפעילי האתר. כן, מתחייב המשתמש, כי לא יפרסם ברבים כל מוצר ו/או פלט של המידע, בין שהוא מודפס כשרטוט או כדו"ח ובין שהוא ניתן כקובץ על גבי אמצעים מגנטיים או בכל צורה אחרת וכי לא ישכפל, לא יצלם, לא יעתיק ולא ידפיס כל מוצר ו/או פלט כאמור לעיל מתוך המידע או כל חלק ממנו לצורך הפצה או פרסום בכל דרך שהיא, ללא אישור של מפעילי האתר. כן, מתחייב המשתמש כי לא יאפשר, בין במישרין ובין בעקיפין, בין בתמורה ובין ללא תמורה, את ביצוע אחת או יותר מהפעולות המפורטות לעיל.
המשתמש יהא אחראי לשמירה על סודיות סיסמתו באתר. המשתמש יהא אחראי על כל פעולה ושימוש שייעשו בחשבונו, בין אם נעשו בסמכות המשתמש ובידיעתו ובין אם לאו. המשתמש מתחייב כי ידווח מיידית למפעילי האתר על כל שימוש בלתי מורשה בחשבונו, ע"מ שאלו יוכלו לנקוט בצעדים הנדרשים על-מנת להפסיק השימוש כאמור.
המשתמש מסכים כי למפעילי האתר עומדת הזכות לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני אותה סיפק עם רישומו באתר הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים פרסומיים ו/או מסחריים. משלוח הדואר ייעשה בכפוף לאישור הצרכן אשר יתבצע באמצעות סימון "וי" בדיסקליימר מתאים באתר בעת מסירת פרטיו.

הלקוח מאשר לקבל מסרים והודעות אודות שינוים בסטאטוס הזמנתו ישירות לטלפון הנייד (SMS).

תצלומים באתר המופיעים במודעת המוצר מיועדים להמחשה בלבד.
התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד.
במקרה של סתירה או אי התאמה: המילים הכתובות במודעת המוצר גוברות על התיאור הנשקף מהתצלום.
במקרה של אי התאמה מתחייב ליידע האתר את הלקוח בפערים בין התמונה המוצגת לפריט שיסופק בפועל.

פרסום מידע במנועי חיפוש ו/או באתרי השוואת מחירים
מפעילי האתר לא יהיו אחראים בכל אופן שהוא על פרסום שלא מטעמם , במנועי חיפוש שונים ברשת המציגים קישורים לאתר, פורומים, אתרי השוואת מחירים לרבות אתרי השוואת המחירים KAMA,  Zap ומנגנון השוואת המחירים של אותם מפעילים מטעמם YNET , TAPUZ , דפי זהב , וכו'...
האחריות למידע המפורסם מתייחסת למידע אותו מפרסמת Direct Israline - קנייה ישירה לישראל באתר זה בלבד.
כמו כן נדגיש כי המידע הטכני המוצג , באחריות הספק/יצרן בלבד.

אחריות
האחריות על מגוון המוצרים תחול על Direct Israline - קנייה ישירה לישראל למוצרים המיובאים על ידה וע"י היבואנים והספקים של המוצרים האחרים.
האחריות מצויינת בחשבונית ויש לשמור את החשבונית לצורך מימוש האחריות.
כאשר האחריות מופיעה ברישום על חשבונית המס, יש להציג את החשבונית לצורך קבלת השירות במסגרת תקופת האחריות.
מוצר לגביו נדרש מימוש האחריות בתקופת האחריות, ישלח על חשבון הלקוח לכתובת: דיירקט ישראליין ת.ד 15272 ראשון לציון 7505102,
יטופל וישלח חזרה ללקוח על חשבון Direct Israline - קנייה ישירה לישראל
מוצר אשר שודרג או הוחלף לבקשת הלקוח או לפי שיקול דעתה של Direct Israline - קנייה ישירה לישראל, במסגרת תקופת האחריות, האחריות עליו תהיה בהתאם לתקופת האחריות של המוצר המקורי. (החלפה לחדש / שידרוג של מוצר במהלך תקופת האחריות אינה מאריכה את תקופת האחריות מעבר לתקופת האחריות המקורית.)

דמי משלוח
משלוח המוצרים נעשה בדואר ללא תוספת מחיר. האספקה תוך 7-14 ימי עסקים לסניף הדואר.

ניתן לקבל את המוצר לנקודת איסוף הקרובה לכתובתך, תוך 2-5 ימי עסקים, בתוספת 15 ש"ח.

ניתן לשלוח את המוצר/ים המוזמן גם  עם שליח בתוספת מחיר: 39 ש"ח לכל חלקי הארץ באספקה עד הבית/משרד תוך 1-3 ימי עסקים.

תוכל לציין את העדפתך לאופן המשלוח במהלך ההזמנה.


ביטול עסקה 
הודעה על ביטול עסקה מכל סיבה שהיא תהיה באמצעות טופס "צור קשר", שיחת צ'אט עם נציג השירות, הודעה בדואר, או הודעת פקס ל- 077-3179375
.

זכות ביטול עסקה מכוח החוק חלה עד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מסמך הגילוי (למשל חשבונית המס) לפי המאוחר מבין השניים.
דמי ביטול עסקה יהיו בכפוף לחוק הגנת הצרכן וייגבו בעת ביטול שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי ומפרט המוצר. דמי הביטול יהיו בערך של 5%  או 100 ש"ח הנמוך מבניהם.
למוצרים המוגדרים במחיר כולל משלוח תחושב עלות המשלוח בפועל לפי סכום של 15 ש"ח וסכום זה לא יזוכה בביטול עיסקה.
כמו כן לא מוחזרים 3% עלויות הסליקה במידה ושולם בכרטיס אשראי
לדוגמא: אם רכשת מוצר בסכום 100ש"ח כולל משלוח בדואר רשום והחלטת להחזירו, תזוכה בסכום של 85ש"ח ובקיזוז 5%, כלומר 80ש"ח. במידה ושילמת בכרטיס אשראי תזוכה ב-77 ש"ח
              באם סיבת ההחזרה הינה מוצר לא תקין שקיבלת מלכתחילה, תזוכה במלוא הסכום ששילמת ללא כל קיזוז שהוא.

חובת החזרת המוצר למחסני החברה / הספק היא על הלקוח
בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה-החזרת המוצר תעשה על חשבון Direct Israline - קנייה ישירה לישראל. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, החזרת המוצר תעשה על חשבון הקונה.
בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה-לא ייגבו דמי ביטול. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך (לא יגבו סכומים נוספים מעבר לדמי ביטול אלה). המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי או סביר באריזה המקורית.

לא ניתן לבטל את העסקאות הבאות: מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן, מוצרים הניתנים להקלטה ושכפול שהצרכן פתח את האריזה המקורית, מוצרים פסידים, מוצרים לשימוש היגייני כגון מכונות גילוח, הסרת שיער וכו' אשר נפתחו מאריזתם המקורית ו/או נעשה בהם שימוש.

לתשומת לבכם:
עסקה בטלה חד צדדית מצד מפעילי האתר,  תוך שבועיים מיום קבלת הזמנה במסד הנתונים או  ולאחר שנוסו שלושה
ניסיונות יצירת קשר מול הלקוח באמצעות שניים מאמצעי התקשורת הבאים: דוא"ל, טלפון רגיל ונייד, פקס, מכתב דואר רגיל.
ניתן להיעזר ב"חשבון הלקוח" בפרטי הזמנה יצוין סטטוס הזמנה , כולל סטטוס הושארה הודעה, לאחר ניסיון אימות פרטים

אתר המכירות דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל שומרים לעצמם את הזכות למנוע, באופן זמני או לצמיתות, השתתפותם של מציעים הצעות ו/או מבצעים הזמנות במידה והחברה סבורה, לפי שיקול דעתה הבלעדי, כי מציעים אלו עלולים למכור מוצרים או שירותים שרכשו עבור צדדים שלישיים או לסחור בהם, וזאת מבלי לנמק החלטתם או להודיע על כך מראש. לחברה שמורה גם הזכות לבטל, לפי שיקול דעתה הבלעדי, כל זכייה או עסקה של מציע כאמור לעיל.

עדכוני מחירים 
מתבצעים כל העת על מנת להבטיח ללקוח את המחיר הנמוך ביותר. שינויים אלה מצריכים עבודה אנושית, מאומצת וקשה מול ממשק הניהול במחשב. היה ונפלה טעות אנוש חריגה בלבד, טעות בהקלדה, השמטת ספרה. דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל מצהירה ומתחייבת, שטעויות מסוג זה יכולות להיעשות אך ורק, בתום לב, ויש לראות בהן טעויות אנוש. היה ויש ספק לגבי מוצר / מחיר מסוים , אם מצאת טעות כזו או אחרת, יש לפנות מייד למחלקת שירות הלקוחות, באמצעות מייל info@direct-israline.co.il

המחירים באתר
הינם סופיים וכוללים מע"מ.

דמי משלוח
יגבו במעמד החיוב, כתוספת למחיר המוצר אלא אם כן מצויין כי המחיר כולל משלוח.
 מחיר דמי המשלוח הוא  תוצר סופי של מספר פרמטרים, ואינו קבוע או מחייב. (מחיר דמי משלוח של מוצר מסוים עשוי להיות גבוה/נמוך ממחיר דמי המשלוח של מוצר אחר זהה לו ). המחירים המפורסמים, תקפים ונכונים לגבולות מדינת ישראל, וגבולות הקו הירוק, וכוללים מע"מ. 

מחירי המשלוחים  לא כוללים תוספות מיוחדות .
במקרים בהם לא ניתן לספק מוצר ליישוב מסוים או תידרש תוספת תשלום עבור רכב ממוגן/רכב מיוחד - האתר מתחייב להודיע ללקוח טרם ביצוע העסקה והחיוב .

אחריות הצרכן לכל פעולה שתעשה בחשבונו

 במקרה בו מסר הצרכן הודעה לאתר על שימוש לרעה שנעשה בחשבונו, החל מרגע ההודעה כל פעולה שתעשה בחשבונו לא תחייבו

 דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל ו/ או נציגים מטעמם לא יהיו אחראים לאיחורים באספקת המוצרים ו/או השירותים הנובעים מנסיבות שאינן בשליטתם.
בינהן: תקלות במערכת התקשורת, הטלפון או המחשוב, אירועים של כוח עליון, שביתות, עיצומים, נזקי טבע, מצבי חירום במשק, מלחמה וכו'...

בנסיבות אלה שצוינו או אחרות שלא מטעמי דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל - במקרה זה תיידע החברה את הצרכן ותאפשר לו לבחור בין המתנה למוצר או ביטול העסקה וקבלת כספו חזרה.

כמו כן נציין כי אין אנו מתחייבים לאספקת המוצרים למתגוררים בישובים אשר קיימת בעיית גישה אליהם מטעמים ביטחוניים - במקרה זה ניתן לתאם נקודת מפגש קרובה למקום מגורים (על הובלה לנקודת מפגש חלה עלות הובלה רגילה).
אספקה במועד מאוחר מהמועד שצוין - לקוחות יוכלו לאחסן מוצרים במחסננו. אם לקוח יבקש אחסון מוצר ואספקת המוצר במועד מסוים, ימי העסקים יחלו מהתאריך המבוקש. ולא מתאריך ההזמנה המקורי.

מבצעים 
כל המבצעים הם עד גמר המלאי, וניתנים להפסקה חד צדדית בכל עת. במידה ולמוצר מסוים פורסמה מתנה, אך אזלה במלאי - דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל האתר מתחייב מיידית להסיר המבצע.

צבעי המוצרים-
  לטלפונים אלחוטיים ומוצרי מטבח שונים לרבות מיקסרים ובלנדרים אין התחייבות לצבע המוצר המסופק, דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל עושה הכל לנסות לספק את המוצרים בצבעים שהוזמנו במקור, במידה וצבע מסוים אזל יסופק צבע חלופי ממגוון הצבעים המוצעים למכירה

מקום השיפוט הבלעדי בכל עניין ומחלוקת בכל הנוגע לשירותים באתר, יהיה  בבית המשפט: תל אביב.