0 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

 
חסוך כסף, קנה ישירות מהיבואן המקביל - דיירקט ישראליין
 
כל המחירים באתר כוללים מע"מ ומשלוח חינם
 
החזרת מוצרים וקבלת החזר כספי תוך 14 יום מהגעתם

section

אודות דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל

דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל - דיירקט ישראליין ס.פ. בע"מ ח.פ 514810084
הינו אתר מכירות וירטואלי מאובטח אשר מטרתו להביא לצרכן הישראלי מגוון מוצרים איכותיים במחירים התחרותיים ביותר מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך.
דיירקט ישראליין ס.פ. בע"מ הינה ספק מורשה של משרד הביטחון, מספר ספק: 11020738

יודגש כי דיירקט ישראליין ס.פ. בע"מ הינה יבואנית מקבילה וזאת במטרה לספק לצרכן מותגים איכותיים במחירים מוזלים.
השימוש שנעשה באתר בשמות המותג ותמונות מאתר היצרן כגון POLAR, ZIPPO, TRX, LOGITECH, SANDISK, SENNHEISER, SONY, JOYETECH, JABRA, AMAZON, DURACELL, SAMSUNG, AUDIO-TECHNICA, MOTOROLA, K3 NON-CONTACT THERMOMETER וכו' מטרתו להציג את המותגים המוצעים באופן ברור, מכבד ומכובד ואין בכך לכוון לכך שדיירקט ישראליין ס.פ. בע"מ הינה יבואנית רשמית של המותגים הנ"ל, דיירקט ישראליין ס.פ. בע"מ הינה יבואנית מקבילה המייבאת חלק מהמותגים הנ"ל מסוכנים רשמיים של היצרן אך לא מהיצרן עצמו וזאת במטרה להוזיל ככל האפשר את עלות המותג לצרכן הישראלי.

למרות היותינו אתר ולא חנות פיזית, אנחנו מאפשרים ללקוחותינו המעוניינים בכך, לאסוף את המוצרים המוזמנים באתר , מהעיר ראשל"צ.
במידה והינך מעוניין באיסוף עצמי, אנא ציין זאת ב"קופה" ונשלח לך את כל הפרטים לאיסוף במייל.
כמו כן תוכל לתאם זאת עימנו בצ'אט באתר (תחתית העמוד מימין) בימים א'-ה' 09:00-17:00

לפרטים אודות משלוחים מהיום למחר הקלק

דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל מאפשרת לך לשלם עבור המוצרים אותם אתה רוכש ע"י רישום פרטי האשראי שלך בעמוד מאובטח כאשר חיוב כרטיס האשראי שלך נעשה באמצעות שרת מאובטח מטעם חברות האשראי ופרטי האשראי אינם נשמרים באתר, האתר מקבל רק ואך ורק אישור על תקינות החיוב באשראי ואת 4 הספרות האחרונות של הכרטיס. כמו כן תוכל לשלם גם באמצעות חשבון הפייפל שלך. אפשרויות תשלום אלו מעניקות לך רמת בטחון ובטיחות קנייה מקסימלית.
עומדת לרשותך באתר גם האפשרות להשאיר רק את מספר הטלפון שלך ואנו ניצור עמך קשר להשלמת פרטי התשלום.
חיוב כרטיס האשראי שלך אינו מבוצע אוטומטית מיידית, אלא רק לאחר שאנו מוודאים כי כל פרטייך ופרטי ההזמנה תקפים ונכונים.


דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל - מאבטחת את נתונייך האישיים ברמת האבטחה הגבוהה ביותר ע"י Comodo בחיבור מוצפן ומאומת ברמת AES-256 סיביות.למוצרים הנמכרים באתר ישנה אחריות, תוכל לקבל שירות החלפה/תיקון ללא תשלום במהלך תקופת האחריות, במידה והתגלה פגם במוצר.
כמו כן בהתאם לחוק "החזרת מוצרים" תוכל במהלך 14 הימים שלאחר הקנייה, להחזיר את המוצר שרכשת ולקבל זיכוי כספי (בכפוף למגבלות והשתתפות עצמית המוגדרים בחוק)

דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל תעשה תמיד כל מאמץ על-מנת שתהייה מרוצה מהקנייה ותעזור לך לפתור כל בעיה, לפני, במהלך ולאחר הקנייה.

דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל מעמידה לרשותך צ'אט תמיכה (כניסה לצ'אט בתחתית העמוד מימין) בימים א'-ה' 09:00-17:00 , תוכל להשתמש בצ'אט זה לכל הבהרה ועזרה בטרם, במהלך ולאחר הרכישה.

דיירקט ישראליין - קנייה ישירה לישראל הינו אתר וירטואלי, ללא חנות פיזית, דבר המאפשר חסכון משמעותי בעלויות וחיסכון זה מגיע בסופו של דבר לכיסו של הלקוח שלנו, אך מאופי היותו אתר מכירה וירטואלי ללא חנות פיזית, מתאפשר איסוף עצמי של המוצרים בתיאום מראש מהעיר ראשל"צ וכן מתבצעים משלוחים בדואר רשום ו/או ע"י חברת שליחויות, כמו כן, במידת הצורך, שירות התיקונים/החלפה במהלך תקופת האחריות למוצר נעשה גם הוא ע"י משלוח המוצר בדואר אלינו, אנו נטפל בו ונחזיר אותו בחזרה אלייך בדואר או ע"י שליח.

למרות היותינו אתר ולא חנות פיזית, אנחנו מאפשרים ללקוחותינו המעוניינים בכך, לאסוף את המוצרים המוזמנים באתר , מהעיר ראשל"צ.
במידה והינך מעוניין באיסוף עצמי, אנא ציין זאת ב"קופה" ונשלח לך את כל הפרטים לאיסוף במייל.
כמו כן תוכל לתאם זאת עימנו בצ'אט באתר (כניסה לצ'אט בתחתית העמוד מימין) בימים א'-ה' 09:00-17:00

ניתן לפנות אלינו באמצעים הבאים:
בצ'אט האתר (כניסה לצ'אט בתחתית העמוד מימין) ובאימייל: info@direct-israline.co.il   בדואר: דיירקט ישראליין  ת.ד 15272 ראשון לציון 7505102